RESULTATS CAP SETMANA 30-31/3/2019

Jornada visitant saldada amb 16 victòries i 4 empats com a resultats positius dels 32 partits disputats.

Destaquem aquelles que mantenen liderat o permeten obtenir-lo com les del Primer Equip al difícil camp del At Delta Prat o el Juvenil A al camp dels veïns de l’Espluguenc, les dues pel mateix resultat. (1-3).  Es tracta de tenir els rivals a distància. Anem per feina. 

Infantil D no va saber guardar l’avantatge aconseguida en 50 bons minuts, però els bons resultats fins ara, si són capaços de mantenir-los, tindran el premi final. Juevnil B va guanyar fàcil. (7-0)

A F7, l’Aleví A. B, C, D, E, H, I i J van guanyar els seus parits (8/10 alevins). l’Aleví A va deixar materialment assegurada la permanència a la màxima categoria un any més a falta de 6 jornades amb una concloent victòria a Sabadell CE (1-8). El B, a Sanfeliuenc, el C a Cornellà (2n classificat); el D i E  segueixen a la caça del liderat i grans victòries del J i I. El Benjamí B i D van seguir amb les bones ratxes i Prebenjamí A va trancar la mala ratxa.

Al Cebllob, benjamí G i Prebenjami C van engreixar les victòries de la jornada.

Dues jornades més abans de Setmana Santa.

Força, Atlètic!!!

 

DISSABTE 30/3/2019
1 AT. PRAT DELTA C.F. A --- AMATEUR 3
1 F.A. ESPLUGUENC, F.A. A --- JUVENIL A 3
2 SPORTING GAVA F.C. A --- INFANTIL C 2
4 C.F. BEGUES A --- INFANTIL D 2
3 F.U.E. CORNELLA D --- INFANTIL E 1
1 C.E. SABADELL F.C. A --- ALEVÍ A 8
1 F.C. SANTFELIUENC C --- ALEVÍ B 3
2 AGORA MASIA BACH C.E. A --- ALEVÍ D 5
1 F.C. LEVANTE LAS PLANAS C --- ALEVÍ E 13
7 F.U.E CORNELLA H --- ALEVÍ F 1
6 C.F. PALLEJA A --- ALEVÍ G 1
7 ALEVÍ H --- Pª BG VALLIRANA D 3
2 AT. VILADECANS F.C. A --- BENJAMÍ B 4
3 F.C. CAN BUXERES A --- BENJAMÍ C 1
8 BENJAMÍ G --- SANT ILDEFONS 1
3 ESCOLA F. GAVÀ --- PREBENJAMI C 6
8 SANT ILDEFONS --- PREBENJAMI B 4
6 Pª Bª SANT VICENÇ HORTS --- PROMESES 3

 

DIUMENGE 31/3/2019
7 JUVENIL B --- MARIANAO POBLET U.D. C 0
1 F.U.E. CORNELLA C --- CADET A 0
7 F.C. BARCELONA B --- INFANTIL A 0
3 Pª BG VALLIRANA A --- INFANTIL B 2
2 SPORTING GAVA F.C. A --- INFANTIL C 2
5 C.F. CIUDAD COOPERATIVA B --- INFANTIL F 3
3 INFANTIL G --- U.E. TORRELLES B 3
1 F.U.E. CORNELLA E --- ALEVÍ C
3
6 ALEVÍ I --- C.D. ALMEDA B 5
3 SECTOR MONTSERRATINA U.D. E --- ALEVÍ J 6
7 F.C. BARCELONA C --- BENJAMÍ A 0
1 BENJAMÍ D --- F.C. SANTFELIUENC E 0
1 U.E. SANT JOAN DESPI F --- BENJAMÍ E 1
7 SPORTING GAVA F.C. D --- BENJAMÍ F 3
1 C.F. CORBERA A --- PREBENJAMÍ A 4