See other templates

  • slider_image_01.jpg
  • slider_image_02.jpg
  • slider_image_03.jpg
  • slider_image_04.jpg
  • slider_image_05.JPG
  • slider_image_06.JPG

RESULTATS CAP SETMANA 9-10/2/2019

Jornada forastera per a la majoria d’equips federats amb 17 victòries i 7 empats com a bagatge positiu. Només 9 derrotes.

Dels líders, van guanyar sense patir massa Cadet A, Cadet B i Infantil D i patint, el Juvenil A. Al 1r Equip se’l va escapar la victòria a la segona part davant un gran equip com la Joventut Ribetana que es situa al 4t lloc. Aleví B va empatar també remuntant davant l’altre colíder, Cornellà.

En un segon grup situem les victòries del Cadet C, Infantil C, Aleví E i H i Benjamí A que els permet seguir a prop dels líders.

Prebenjamí A, Infantil E i Aleví C i F  també van aconseguir bones victòries.

No oblidem els empats que sumen i molt dels Benjamins B i C i de l’Infantil A i Cadet D. Segon empat consecutiu de l’Aleví G.

Al Cebllob, grans partits del Benjamí G, Promeses i Prebenjamí B, amb victòria també.

 

DISSABTE 9/2/2019
0 MARTORELL C.F. B --- JUVENIL A 2
6 JUVENIL B --- KAPTIVA ESPORTS  0
1 U.E. RAPITENCA A --- INFANTIL A 1
0 C.F. CORBERA B --- INFANTIL D 5
3 F.A. ESPLUGUENC B --- INFANTIL E 5
3 MARTORELL A.E. C --- INFANTIL F 0
2 C.E. EUROPA A --- ALEVÍ A 1
4 C.F. SANTA EULÀLIA B —- ALEVÍ C 12
2 C.D. ALMEDA A --- ALEVÍ F 4
3 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B --- ALEVÍ G 3
10 ALEVÍ H --- AGORA MASIA BACH C.E. B 0
3 ALEVÍ I --- SPORTING GAVA 2013 F.C. E 8
6 C.D. FONTSANTA-FATJO C --- ALEVÍ J 4
0 C.F. CUBELLES A --- BENJAMÍ A 2
3 F.C. LEVANTE LAS PLANAS A --- BENJAMÍ B 3
2 U.E. CASTELLDEFELS C --- BENJAMÍ C 2
4 C.E.F. OLESA 87 B --- BENJAMÍ D 2
7 BENJAMí G --- GAVAMAR 2
2 U.D. VISTA ALEGRE A --- PREBENJAMÍ A 13
4 PREBENJAMí B --- SANT ILDEFONS 3
0 PREBENJAMí C --- PªBª SANT VICENÇ DELS HORTS 7
3 PROMESES --- SANTBOIA 1

 

DIUMENGE 10/2/2019
2 JOVENTUT RIBETANA A.E. A --- AMATEUR
1 A.E. PRAT B --- CADET A 4
SPORTING GAVA 2013 F.C. C --- CADET B
5 CADET C --- U.E. SANT JOAN DESPI B
0 U.E. CASTELLDEFELS F --- CADET D
3 MARTORELL A.E. A --- INFANTIL B 1
1 C.F. IGUALADA A --- INFANTIL C 2
1 INFANTIL G --- C.F. CIUDAD COOPERATIVA C 3
F.U.E. CORNELLA D --- ALEVÍ B
5 C.F. BEGUES B --- ALEVÍ D 1
1 E.E. LLOR B --- ALEVÍ E 2
2
C.F. CORBERA C --- BENJAMÍ F 1
Cap Amunt