See other templates

  • slider_image_01.jpg
  • slider_image_02.jpg
  • slider_image_03.jpg
  • slider_image_04.jpg
  • slider_image_05.JPG
  • slider_image_06.JPG

REVISIONS MÈDIQUES

Passem la relació dels jugadors que necessiten la preceptiva revisió mèdica (+info)

Durant els dies 31 de maig, 3, 17 i 21 de juny vindrà un equip medic, al camp de futbol, que farà les revisions de 17:00h a 21:00h.

S’ha de portar l’anamnesi degudament complimentada i 26€ en efectiu (descarrega l'anamnesi aqui).

 

 DIVENDRES 31 DE MAIG

17:00 BOEVE , ALEXANDER SEAN Benjamí E
17:00 CABELLO AGRAS , MARC Benjamí C
17:00 CLAVERO MARTIN , ARNAU Benjamí B
17:00 CODINA GROS , FERRAN Benjamí C
17:00 ESCALA RODRIGUEZ , NIL Benjamí C
17:00 GONZALEZ CARRASCO , ALEIX Benjamí C
17:00 GONZÁLEZ PINO , POL Benjamí D
17:00 GRAU BARQUÉ , MARÇAL Benjamí D
17:00 GUARDIET BADAL , PAU Benjamí A
18:00 AGELET DEL CARMEN , LUIS Infantil B
18:00 ALET GARCIA , POL Infantil D
18:00 BALLART GARCIA , ROGER Infantil G
18:00 BLANCO ARAQUE , SANTIAGO Infantil F
18:00 BONIFACIE , PASCAL JAMES Infantil E
18:00 CARRERAS FERNANDEZ , MAX Infantil A
18:00 CATASUS BRAZO , DARIO Infantil D
18:00 CID TORREN , MARTÍ Infantil F
18:00 COBOS RODRIGUEZ , JOAN Infantil F
18:30 ÁLVAREZ XICOY , OSCAR Cadet B
18:30 ANDREU LOPEZ , LUCAS Cadet A
18:30 BASCO SOLER , MARC Cadet C
18:30 CANALES ESTEBAN , JOEL Cadet B
18:30 CUEVAS MEDINA , JORDI MANUEL Cadet B
18:30 CUPPA VILLANOVA , SANDOR Cadet B
18:30 DE SANTOS CORNEJO , GENIS Cadet C
18:30 DIÉGUEZ LÓPEZ , ZAK Cadet A
19:30 ALONSO DEL PINO , HUGO Aleví C
19:30 ASENSIO MARTI , POL Aleví E
19:30 BONET MATEO , MARIO Aleví A
19:30 CABEZAS PEREZ , ANGEL Aleví D
19:30 CARO LÒPEZ , ALEJANDRO Aleví A
19:30 CARRASCO ESTRADA , GUILLEM Aleví F
19:30 CLAVERO MARTIN , PAU Aleví I
19:30 COLAS MARGALEF , PAU Aleví F
19:30 COLOM PALENCIA , NIL Aleví F
20:00 CARDONA MIRO , SERGI Juvenil B
20:00 CRESPO YUNTA , GUILLERMO Juvenil A
20:00 CREUS BORRAJO , JOAN Juvenil A
20:00 HERRERO ORTIZ , ARNAU Juvenil A
20:00 JAULENT BADIA , ENRIC Juvenil A
20:00 MÉNDEZ CASTRO , HUGO Juvenil A
20:00 MORENO RUIZ , ARNAU Juvenil A
20:00 ORTIZ PUIGVERT , JAN Juvenil A
20:30 FERNÁNDEZ PARPAL , MARC Amateur
20:30 GARCÍA SOPENA , MARC Amateur
20:30 KOSUGA , YUTARO Amateur
20:30 MATEO QUEJIGO , PAU Amateur
20:30 RODON TAMAREU , MARC Amateur
  BLANCO MORENO , ARNAU Entrenador
  CEBRIAN CLAVERA , ALEX Entrenador
  GONZALEZ OLLER , JAN ANTONI Entrenador
  MARTINEZ HIDALGO , CARLOS Entrenador
  SIRERA FAJARDO , BRUNO Entrenador
  UCHIDA , YOHEI Entrenador

 

DILLUNS 3 DE JUNY

17:00 ENSEÑAT TAPIA , PAU Aleví C
17:00 ESCALANTE CERVERA , BORJA Aleví I
17:00 FERNANDEZ PACHON , GERARD Aleví B
17:00 FERRER MURILLO , HECTOR Aleví D
17:00 FUENTES VEGAS , ENRIQUE Aleví F
17:00 GIL EDO , GERARD Aleví D
17:00 HELMES BOSCHI , TIM Aleví E
17:00 HERNANDEZ CARRERAS , JAN Aleví D
17:00 HERNANDEZ GIRO , ALBERT Aleví E
17:30 HELMES BOSCHI , BASTIAN Benjamí E
17:30 HERNANDEZ GIRO , MAXIM Benjamí B
17:30 HERRANZ ESPINOSA , MARC Benjamí C
17:30 LERMA PEYDRO , VICTOR Benjamí A
17:30 LOPEZ GOMEZ , IVAN Benjamí E
17:30 MARTINEZ MOLINER , EDU Benjamí B
17:30 MATEUS BONET , JOFRE Benjamí B
17:30 MORA BERTRAN , ERIC Benjamí D
17:30 MORELL MAGRIÑA , BERNAT Benjamí E
17:30 NIKOLOV , ALEKSANDAR GEORGIEV Benjamí D
18:30 ROS BALCELLS , NIL Cadet B
18:30 ROVIRA ARNAU , XAVIER Infantil C
18:30 RUAS PEZ , KILLIAN Infantil B
18:30 RUIZ PEREZ , JOAN Infantil D
18:30 SABÉ SANTACANA , POL Infantil A
18:30 SANCHEZ DURAN , AYENEW Infantil A
18:30 SANTOS GONZÁLEZ , HUGO Infantil B
18:30 SOLÉ VILLAMARIN , PAU Infantil D
18:30 SUCHY VIÑOLO , YAGO Infantil E
18:30 TREASURE IDIGORAS , HUGO Infantil E
18:30 VALLES HUERTA , DAVID Infantil C
18:30 VENDRELL MEJIA , DAVID Infantil G
18:30 VERDAGUER BRUGUERA , CARLES Infantil F
19:00 FÁBREGAS CASANOVAS , ORIOL Cadet D
19:00 FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ , HECTOR Cadet A
19:00 FERRAN HERNÁNDEZ , GERARD Cadet B
19:00 FERRER MURILLO , POL Cadet B
19:00 FERRÚS SENZ , TEO Cadet D
19:00 GAVILÁN LUNA , MARC Cadet B
19:00 GIL SALINER , PAU Cadet C
19:00 GONZALEZ TARRUELLA , MARC Cadet A
19:00 GUAL RECUENCO , GERARD Cadet B
19:00 GUTIERREZ CRISTOBAL , GERARD Cadet B
20:00 ESCALANTE COSCOJUELA , ROGER Juvenil B
20:00 GONZÁLEZ GONZÁLEZ , HÉCTOR Juvenil B
20:00 PARDO MUÑOZ , VICTOR Juvenil B
20:00 PÉREZ GUERRERO , MARC Juvenil B
20:00 PORTAS CHERCOLES , CARLOS Juvenil A
20:00 ROMAN ORTEGA , MARIO Juvenil B
20:00 SIMÓN CAMPRECIÓS , POL Juvenil B
20:00 TERRICABRIS LLORENTE , GONZALO Juvenil B
20:00 VERDAGUER ESCOBAR , MARCEL Juvenil B
  ACOSTA ROSALES , FERRAN Entrenador
  BAILAC GONZALEZ , MARTI Entrenador
  GUIX SERLES , ROGER Entrenador
  PALACIOS CORRAL , ALEX Entrenador

 

DILLUNS 17 DE JUNY

 

17:15 DURAN MASSAGUER , DEMIS Aleví I
17:15 LOPEZ PEREZ , ERIC Aleví F
17:15 LOPEZ PEREZ , MARIO Aleví F
17:15 OLESTI HERRANZ , POL Benjamí B
17:15 PEÑAS ORTEGA , ALEJANDRO Benjamí B
17:15 PLEGUEZUELOS MORENO , HUGO Benjamí B
17:15 PRECIADO LEBRATO , IGNACIO Benjamí B
17:15 PULIDO CASTRO , GERARD Benjamí E
17:30 RIOS ANORO , ARNAU Benjamí C
17:30 RODRIGUEZ LOPEZ , SERGIO Benjamí A
17:45 COLOM PALENCIA , JAUME Infantil E
17:45 DE SALAS CASTEJON , ROGER Infantil E
17:45 DIÉGUEZ I LOBATO , ORIOL Infantil E
17:45 DURAN KIRCHNER , OSCAR Infantil B
17:45 ENRIQUE HERNANDEZ , AGUSTI Infantil E
17:45 FERNANDEZ GUTIERREZ , GERARD Infantil E
18:00 MONTALVO FERNANDEZ , ADRIÀ Cadet B
18:00 OUWEHAND MARCH , MEDIR Cadet A
18:00 PACHECO FIGUEIREDO , IKER Cadet B
18:00 PARDO MUÑOZ , MIGUEL Cadet B
18:00 PICART BRAVO , ARNAU Cadet C
18:00 PIÑEIRO MANGAS , MIGUEL Cadet A
18:00 PUERTA GRANADAL , MIGUEL Cadet A
18:00 RODRIGUEZ PLANAS , DAVID Cadet A
18:30 DOMENECH BELTRAN , MARC Cadet C
18:30 MARTI GOMEZ , MARTI Cadet A
18:30 MARTÍNEZ PÉREZ , ERIC Cadet C
18:30 MASANA VIA , ARNAU Cadet A
18:30 MATACAS VILALTA , JAUME Cadet C
18:30 MINGUITO BISBAL , JAN Cadet D
19:00 GOMEZ PI , EUGENI Infantil D
19:00 HAURIE RAMIREZ , ALDO Infantil E
19:00 JIMÉNEZ MACÍAS , OSCAR ALFREDO Infantil A
19:00 JIMENEZ MORA , VICTOR Infantil A
19:00 JOHARY , ADVAY Infantil F
19:00 LAMOLILLA ALTIMIS , ARNAU Infantil G
19:00 LIMBORSKYI , BORYS Infantil E
19:00 LLOPIS FERNANDEZ , ALEX Infantil A
19:30 HERNÁNDEZ VAQUÉ , MARTÍ Aleví A
19:30 KOLOMIETS , FYODOR Aleví A
19:30 LECHADO CLIMENT , ORIOL Aleví I
19:30 MÁRQUEZ RODRÍGUEZ , IZEL Aleví G
19:30 MÁRQUEZ RODRÍGUEZ , JOEL Aleví C
19:30 MARTIN MOGDASY , NICOLAS Aleví F
19:30 MASCARÓ LOPEZ , JOAN Aleví J
19:30 NAVARRO MORENO , ERIK Aleví D
20:30 FREIXES SASTRE , POL Infantil D
20:30 FRIGOLA TOVAR , MARIO Infantil G
20:30 GALAN JURADO , ARNAU Infantil D
20:30 GALISTEO ARAGONES , CARLOS Infantil F
20:30 GARCIA LOPEZ , DANIEL Infantil F
20:30 GASPAR MARTINEZ , MARIO Infantil B
20:30 GASPAR VIÑETA , IKER Infantil C
  GONZALEZ OLLER , ALEXIS Entrenador
  MASSEGU SERRA , ALEIX Entrenador
  MONZONÍS ZORRILLA , CARLOS Entrenador
  PALACIOS CORRAL , IGNACIO Entrenador
  RUIZ PIQUE , ARNAU Entrenador
  UNZUE ELORZA , JESUS Entrenador

 

 

DIVENDRES 21 DE JUNY

 

17:15 PASCUAL FERNANDEZ , BELTRAN Aleví B
17:15 PEREZ LOPEZ , ALEJANDRO Aleví C
17:15 PLANCKE , MATHIS Aleví F
17:15 PROVENCIO VENTURA , ARNAU Aleví F
17:15 RIBA FERNANDEZ , ROGER Aleví E
17:15 RODRIGUEZ ZAPATA , POL Aleví D
17:30 ROSALES BRITO , FABIAN ENRIQUE Aleví F
17:30 SIMON ANDRÉS , JOEL Aleví B
17:30 SOLER NAVARRO , JAN Aleví B
17:30 VALENCIA MORAN , JOEL Aleví B
17:30 VILLAESCUSA COLL , BERNAT ALEX Aleví B
18:00 GIL ESCOLANO , MATEO Infantil E
18:00 LLORET LAHOZ , ORIOL Infantil C
18:00 LOPEZ ALOMA , EDGAR Infantil F
18:00 LOPEZ GOMEZ , JUAN ANTONIO Infantil E
18:00 MESSI PARISI , AGUSTIN Infantil C
18:00 MORA BERTRAN , MAX Infantil D
18:00 MORENO FÁBREGA , MARTÍ Infantil D
18:00 OPPITZ , MAXIMILIAN Infantil D
18:00 OUWEHAND MARCH , JAN Infantil G
18:00 PALLÀS GIDLOF , JOAN TOR Infantil C
18:30 PARIENTE CABRERA , MARTÍN Infantil D
18:30 PASTOR MARTINEZ , FERRAN Infantil C
18:30 PIÑEIRO MANGAS , CARLOS Infantil E
18:30 PRIETO MARTINEZ , BIEL Infantil F
18:30 QUESADA ESPINAR , ADRIÀ Infantil E
18:30 QUESADA GALLEGO , VICTOR Infantil D
18:30 REQUENA MACÍAS , ALVARO Infantil A
18:30 REQUENA TEMPRADO , MARCOS Infantil C
18:30 RIVAS CANO , IKER Infantil B
18:30 RIVAS CANO , YERAY Infantil B
19:30 ROGERSON PALAU , JORDI Cadet C
19:30 SANCHEZ PANIAGUA SANCHEZ , MARC Cadet C
19:30 SOLA TATJE , ARNAU Cadet C
19:30 STRANO , LEONARDO GIUSEPPE Cadet D
19:30 SVENSSON RIO , TEO Cadet C
19:30 VALENCIA MORAN , ALEIX Cadet D
19:30 VERA MARSAL , NICOLAU Cadet A
19:30 YAAKOBISHVILI , ANTAL Cadet A
Cap Amunt